Про нас

Неподалік від берега Дніпра, в садах "Осокорки", в будинку, що потонув у зелені, живе своїм веселим життям альтернативна початкова школа та дитячий садок - Школа Радості. Ми віримо, що можливість щодня радіти спілкуванню з природою, досліджуючи її і навчаючись у неї - це і є основа щасливого дитинства. 

Одна зі світоглядних позицій Школи Радості - максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. В теплий період всі розвивальні заняття й ігри проводяться на ділянці, обладнаній згідно з потребами дітей. Музичні заняття, театральна студія, спортивні заняття, всі майстерки організовуються в альтанці або в затінку дерев.

Ми знаємо, що фізичний розвиток дітей - це рушій їхнього інтелектуального розвитку, тому всіляко заохочуємо дітей до фізичної активності на свіжому повітрі. Наше мотузкове містечко не залишає байдужою жодну людину від 2-х до 102-х. Кільця, мотузкові і дерев'яні драбини, тонелі для пролізання, дошки для балансування створюють ідеальне середовище для розвитку, спритності, сили, вміння оцінювати свої можливості, вміння приймати рішення. Саме таке середовище сприяє формуванню вольових и лідерських якостей. 

Більшість батьків, на жаль, не здогадуються, що сучасні діти, які ув'язнені в залізобетонних коробках будівель, і проводять мало часу на свіжому повітрі, гостро потребують для повноцінного розвитку не ще однієї іграшки і не ще одного заняття в закритому приміщенні, а активного жвавого спілкування з природою, власної дослідницької діяльності, радості відкриттів і вільних рухів.

 

Наш дитячий садок на Осокорках обирають батьки, які розуміють різницю між садком у спальному районі і садком в зеленій зоні, вдалині від автомобільних трас. 

А до альтернативної початкової школи приходять ті, хто хочуть, щоб у дітей замість контрольних були квести, замість нудних уроків природознавства – вилазки на природу з альбомами та олівцями, а замість того, щоб чекати на канікули, діти з нетерпінням чекали початку занять.

Школа радості – це здорова альтернатива дошкільному закладу на Позняках чи Осокорках. 

Малювати фарбами по свіжому снігу, спостерігати, як заходить сонце над Дніпром, як розпускаються грона бузку, купатися і пускати човники в басейні, стрибати в купу золотого листя, цілорічно кататися на велосипедах, самокатах або лижах і санчатах, ходити в оздоровчі походи і в радісній діяльності набувати програмних знань і вмінь - ось із чого виткане дитинство наших малюків. 

Наші педагоги прагнуть зробити кожний день дитини яскравим і незабутнім. Ми радіємо, що малята не поспішають розходитись додому ввечері – отже їм у Школі Радості справді радісно.