Початкова школа на Осокорках

В цьому коротенькому відео ви можете побачити один

день в школі зсередини.

Початкова Школа на Осокорках

Обработка видео...

Чим ми займаємось в Школі Радості?

Наша початкова школа - це школа повного дня. Місце, де діти не лише вчаться, але й саджають город, роблять досліди на подвір”ї, ловлять жаб, вчаться готувати собі вечерю, проводять піжамні вечірки в школі, ходять в походи та сплави.

Навіщо все це? Тому що ми віримо, що це і є Школа. А не тільки уроки читання, математики та мови.

А ще ми дуже любимо сімейні свята. Це не ті, традиційні “ранки”, де діти читають віршики, а батьки слухають. Ні, це - свято для всієї родини. Коли сімя готує цікавий номер, мама і тато співають разом з дітьми, а також беруть участь в сімейному театрі.

Така спільна діяльність згуртовує дітей і дійсно створює навчальне середовище - місце, де дітям ЦІКАВО та КОРИСНО вчитися.

Яка програма? Які предмети?

Окрім загальноосвітніх предметів - у дітей є цікаві заняття з музики, шахів, танців, клуб настільних ігор та бісероплетіння.

Ми з радістю додаємо інші цікавинки в наш розклад, якщо бачимо, зацікавленість дітей певним предметом.

У нас - чотири навчальних дні і один - виїзний або проектний. В цей день діти виїжджають разом з учителями на майстер-класи, екскурсії, до музеїв. В теплу пору року ми намагаємось якомога більше ходити в міні походи, займажмось спортивним орієнтуванням. Взимку - ходимо на бігових лижах.

Нам важливо, щоб діти закінчили школу не тільки розумними, але й здоровими та щасливими.

Який ритм дня у школярів?

Ранок починається з руханки або ранкового кола. Ці перші пятнадцять хвилин дуже важливі для планування дня, обговорення подій вчорашнього дня, обміна енергіями та обіймами. Часто на ранковому колі ми підіймаємо важливу тему, обговорення якої не може чекати до “після уроків”.

Ось орієнтовний розклад. Час уроку може збільшуватись або зменшуватись в залежності від можливостей дітей в кожен конкретно день.

9.00 - збір

9.15 - 9.30 - руханка або коло

9.30 - 10.15 - заняття 1

10.25-11.10 - заняття 2

11.10 - 11.35 - велика перерва (переважно надворі)

11.35 - 12.20 - заняття 3

12.30-13.15 - заняття 4

Проектна діяльність

Ми багато часу приділяємо проектній діяльності, бо вважаємо її цінність в створенні навчального середовища - незаперечною. Якщо діти починають цікавитись якоюсь темою, майстри-педагоги підбирають матеріал до цієї теми, готують якісні презщентації, щоб поглибити інтерес дітей та створюють разом “презентацію проекту”. Це - міні доповідь, де діти можуть проявити себе та розповісти колективу щось цікаве. Ми закладаємо час прояґтягом тижня на декілька занять з “Проекту.”

Дисципліна та шкільні правила.

Якщо не буде порядку та дисципліни, то замість Школи Радості, матимемо “школу хаосу”. Тому нам важливо, щоб в школі були чіткі правила. Ці правила ми обговорюємо і формулюємо разом з дітьми раз на два тижні на Шкільній Раді. Діти приймають правила, голосують та допомогають слідкуватиза їхнім виконанням. Чітка система правил допомагає дитині відчути себе в стабільному, передбачуваному світі, де кожен несе відповідальніть за свої дії.

Як організоване харчування в школі повного дня?

Є дві можливості організаціі харчування:

1. Ви передаєте з собою обід в термосі або в контейнері. Ми маємо можливість підігріти будь-який обід в мультиварці або свч.

2. Ви можете замовити обід (50-60грн) і його привезе кейтерінгова компанія гарячим.

В школі також заплановано 2 перекуси. Переважна більшість батьків передає перекуси з собою, але ви також можете замовити їх у кейтерингової компанії.

Яка вартість навчання?

Вартість: 6000грн на місяць (9.00-18.00)

Єдиноразовий вступний внесок: 5500грн

Річна атестація в ліцензованих школах: 3600грн на рік

Розвозка (м.Лівобережна, Русанівка, КомфортТаун, Харківський, Позняки-Осокорки) - орієнтовно 1500-1700 грн, але все залежить від кількості учасників програми “розвозка”.

Якщо у вас залишилися питання про школу або садочок - двзоніть та приходьте в гості.