Наша команда

Пані Женя
Тендітна і ніжна, вона так само ставиться до дітей – з любов’ю та мудрістю, з ніжністю та добротою.
Пані Аня
Досвідчений педагог, любляча матуся та головний двигун всіх захоплюючих занять в старшій групі. Їй завжди мало часу в одній добі.
Пані Катя
Серйозна та розважлива, вона вміє прислухатися до дітей та відчувати їх дуже глибоко.
Пані Наталія
Цікаві заняття, досліди, рухливі ігри, хороводи, творчі ігрові свята – це все вона любить і вміє організовувати.
Пані Лілія
ЇЇ веселий сміх чути на сусідніх вулицях. Завжди в доброму гуморі, весела, жвава та яскрава.
Пані Альона
Вміє заспокоїти, розсмішити, помірити, нагодувати та заколисати кожного. Добрий янгол – ніжний та люблячий.
Пані Аня
Цікава англійська – в рухах та іграх, з піснями та сміхом, з малюванням та біганиною. Ця ніжна леді не залишає дітям жодного шансу бути байдужим до англійської.
Пані Оля
Головний двигун всіх процесів Школи Радості : надихає, придумує, не зупиняється на досягнутому.