Альтернативна приватна школа на Осокорках

В цьому коротенькому відео ви можете побачити один 
день в школі зсередини.
Чим ми займаємось в Школі Радості?
Наша початкова школа – це школа повного дня. Місце, де діти не лише вчаться, але й саджають город, роблять досліди на подвір”ї, ловлять жаб, вчаться готувати собі вечерю, проводять піжамні вечірки в школі, ходять в походи та сплави.
Навіщо все це? Тому що ми віримо, що це і є Школа. А не тільки уроки читання, математики та мови.
 
А ще ми дуже любимо сімейні свята. Це не ті, традиційні “ранки”, де діти читають віршики, а батьки слухають. Ні, це – свято для всієї родини. Коли сімя готує цікавий номер, мама і тато співають разом з дітьми, а також беруть участь в сімейному театрі.
Така спільна діяльність згуртовує дітей і дійсно створює навчальне середовище – місце, де дітям ЦІКАВО та КОРИСНО вчитися. Тут ви можете почитати більше про наші дні в школі та різноманітні проєкти, які ми втілюємо.
Яка програма? Які предмети?
Окрім загальноосвітніх предметів – у дітей є цікаві заняття з музики, шахів, танців, клуб настільних ігор та бісероплетіння.
Ми з радістю додаємо інші цікавинки в наш розклад, якщо бачимо, зацікавленість дітей певним предметом.
У нас – чотири навчальних дні і один – виїзний або проектний. В цей день діти виїжджають разом з учителями на майстер-класи, екскурсії, до музеїв. В теплу пору року ми намагаємось якомога більше ходити в міні походи, займажмось спортивним орієнтуванням. Взимку – ходимо на бігових лижах.
Нам важливо, щоб діти закінчили школу не тільки розумними, але й здоровими та щасливими.
Який ритм дня у школярів?
Ранок починається з руханки або ранкового кола. Ці перші п’ятнадцять хвилин дуже важливі для планування дня, обговорення подій вчорашнього дня, обміна енергіями та обіймами. Часто на ранковому колі ми підіймаємо важливу тему, обговорення якої не може чекати до “після уроків”.
 
Ось орієнтовний розклад. Час уроку може збільшуватись або зменшуватись в залежності від можливостей дітей в кожен конкретно день.
 
8.30 – школа відкриває свої двері. Діти збираються, грають в залі, висять в гамаках, читають книжки.
9.15 – 9.30 – руханка або коло. Ставимо цілі, плануємо, вирішуємо питання класу, налаштовуємось на новий, яскравий день.
9.30 – 10.10 – заняття 1
10.20 -11.05 – заняття 2
11.20 – 12.05 – заняття 3
12.05 – 13.00 – велика перерва надворі. Граємо у волейбол, стрибаємо на батуті, гойдаємось на гойдалках, лазимо по спорт комплексу. ОБІД.
13.00-13.45 – заняття 4 (останнє заняття в початковій школі)
13.55 – 14.40 – заняття 5 (останній урок в 5 класі)
14.55-15.40 – заняття 6 (останній урок в 6,7 класі)
15.45- 17.00 – творчі заняття, самопідготовка, прогулянка (в заленжності від класу)
17.00 – 18.00 – вільна гра, прогулянка, клуб настільних ігор.
Проєктна діяльність
Ми багато часу приділяємо проектній діяльності, бо вважаємо її цінність в створенні навчального середовища – незаперечною. Якщо діти починають цікавитись якоюсь темою, майстри-педагоги підбирають матеріал до цієї теми, готують якісні презщентації, щоб поглибити інтерес дітей та створюють разом “презентацію проекту”. Це – міні доповідь, де діти можуть проявити себе та розповісти колективу щось цікаве. Ми закладаємо час прояґтягом тижня на декілька занять з “Проекту.”
 
Дисципліна та шкільні правила
Якщо не буде порядку та дисципліни, то замість Школи Радості, матимемо “школу хаосу”. Тому нам важливо, щоб в школі були чіткі правила. Ці правила ми обговорюємо і формулюємо разом з дітьми раз на два тижні на Шкільній Раді. Діти приймають правила, голосують та допомогають слідкуватиза їхнім виконанням. Чітка система правил допомагає дитині відчути себе в стабільному, передбачуваному світі, де кожен несе відповідальніть за свої дії.
Як організовано харчування в школі повного дня?
Є дві можливості організаціі харчування:
1. Ви передаєте з собою обід в термосі або в контейнері. Ми маємо можливість підігріти будь-який обід в мультиварці або свч.
2. Ви можете замовити обід (80-100 грн) і його привезе кейтерінгова компанія гарячим та смачни.
В школі також заплановано 2 перекуси. Переважна більшість батьків передає перекуси з собою, але ви також можете замовити їх у кейтерингової компанії.
 
Яка вартість навчання 2022-23?
 
Вартість: 9000грн на місяць
 
Щорічний внесок: 7500грн
 
Розвозка (м.Лівобережна, Русанівка, КомфортТаун, Харківський, Позняки-Осокорки) – орієнтовно 2000 грн, але все залежить від кількості учасників програми “розвозка”.
 
Яка вартість навчання 2023-24?
 
Вартість: 10500грн на місяць. Остаточно вартість фіксується в липні в залежності від рівню інфляції
 
Щорічний внесок: 9000грн (включає в себе всі підручники та витратні матеріали протягом року. Не включає – пенал, ручки, олівці, шкільні виїзди)

Приходьте в гості та побачте все на власні очі!

Соцмережі

Напишіть нам

    Scroll to Top