Наша команда

В першу чергу наша команда – це наші діти!

Діти від трьох до дев’яти років, які вчаться в нашому проекті – це не лише наша команда, це джерело натхнення, ідей, та постійний стимул до власного розвитку всіх педагогів.

Пані Оля

Керівник проекту, педагог, викладач англійської мови, мама трьох дітей, головний двигун всіх процесів в Школі Радості.

Пані Люда

"Шкільна мама" четвертого класу. Майстер своєї справи з великої літери. Чуйна та мудра, глибока та весела, завжди готова до нових ідей та авантюр разом з дітьми - це саме вона створює неповторну атмосферу нашої школи.

Пані Настя

Улюблена вчителька = улюблений предмет. А коли цей предмет - English, то як же ж чудово, що діти біжать на ці заняття з великою радістю. Життєлюбна, сонячна, яскрава. Це все про неї. ЇЇ друге імя - пані "Креатив".

Пан Андрій

В школі веде айкідо та руханку. Це авторський курс направлений на розвиток спритності, координації та швидкості реакціі. Активні рухливі ігри, переважно на взаємодію допомогають дітям опанувати своїм тілом та перезавантажитись для подальших інтелектуальних занять.

Пан Георгій

Викладає шахи та займається з дітьми роліками. Вміє зацікавити та примушує думати. А ще - він завжди випромінює спокій та світло.

Пані Наталія

Цікаві заняття, досліди, рухливі ігри, хороводи, творчі ігрові свята – це все вона любить і вміє організовувати.

Пані Аня

Цікава англійська – в рухах та іграх, з піснями та сміхом, з малюванням та біганиною. Ця ніжна леді не залишає дітям жодного шансу бути байдужим до англійської.

Пані Альона

Вміє заспокоїти, розсмішити, помірити, нагодувати та заколисати кожного. Добрий янгол – ніжний та люблячий.

Пані Аня

Досвідчений педагог, любляча матуся та головний двигун всіх захоплюючих занять в старшій групі. Їй завжди мало часу в одній добі.

Scroll to Top