Про нас

Неподалік від берега Дніпра, в садах “Осокорки”, в будинку, що потонув у зелені, живе своїм веселим життям альтернативна початкова школа та дитячий садок – Школа Радості. Ми віримо, що можливість щодня радіти спілкуванню з природою, досліджуючи її і навчаючись у неї – це і є основа щасливого дитинства. 
Одна зі світоглядних позицій Школи Радості – максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. В теплий період всі розвивальні заняття й ігри проводяться на ділянці, обладнаній згідно з потребами дітей. Музичні заняття, театральна студія, спортивні заняття, всі майстерки організовуються в альтанці або в затінку дерев.
Ми знаємо, що фізичний розвиток дітей – це рушій їхнього інтелектуального розвитку, тому всіляко заохочуємо дітей до фізичної активності на свіжому повітрі. Наше мотузкове містечко не залишає байдужою жодну людину від 2-х до 102-х. Кільця, мотузкові і дерев’яні драбини, тонелі для пролізання, дошки для балансування створюють ідеальне середовище для розвитку, спритності, сили, вміння оцінювати свої можливості, вміння приймати рішення. Саме таке середовище сприяє формуванню вольових и лідерських якостей. 
Більшість батьків, на жаль, не здогадуються, що сучасні діти, які ув’язнені в залізобетонних коробках будівель, і проводять мало часу на свіжому повітрі, гостро потребують для повноцінного розвитку не ще однієї іграшки і не ще одного заняття в закритому приміщенні, а активного жвавого спілкування з природою, власної дослідницької діяльності, радості відкриттів і вільних рухів.
Наш дитячий садок на Осокорках обирають батьки, які розуміють різницю між садком у спальному районі і садком в зеленій зоні, вдалині від автомобільних трас. 
А до альтернативної початкової школи приходять ті, хто хочуть, щоб у дітей замість контрольних були квести, замість нудних уроків природознавства – вилазки на природу з альбомами та олівцями, а замість того, щоб чекати на канікули, діти з нетерпінням чекали початку занять.
Школа радості – це здорова альтернатива дошкільному закладу на Позняках чи Осокорках. 
Малювати фарбами по свіжому снігу, спостерігати, як заходить сонце над Дніпром, як розпускаються грона бузку, купатися і пускати човники в басейні, стрибати в купу золотого листя, цілорічно кататися на велосипедах, самокатах або лижах і санчатах, ходити в оздоровчі походи і в радісній діяльності набувати програмних знань і вмінь – ось із чого виткане дитинство наших малюків. 
Наші педагоги прагнуть зробити кожний день дитини яскравим і незабутнім. Ми радіємо, що малята не поспішають розходитись додому ввечері – отже їм у Школі Радості справді радісно. 

Відгуки

Я очень рада , что судьба подарила моему ребенку счастье попасть в "Школу радости". Это не просто садик - это вторая семья, в которой учат быть настоящим человеком. Громадный труд педагоги вкладывают в наших детей, благодаря этому, каждый прожитый день в садике интересный, познавательный и веселый. Я очень благодарна "Школе радости" за то, что педагоги привлекают к жизни садика родителей: устраивают театральные постановки с участием пап и мам, летние лагеря, приглашают в группу провести занятие с детками. Это очень важно!!! В нашей сегодняшней жизни, часто не хватает времени на собственных детей, а благодаря "Школе радости" мы делаем остановку и дарим долгожданное внимание своим детям. Мы счастливы, что провели полных три года именно с вами.Спасибо Вам! Низкий поклон!
Майя
донька Маша. Вчилися в Школі Радості з 2011 по 2014 рік.
Обычно пишу отзывы о каких-то одноразовых услугах, а тут как будто попросили написать о близких друзьях. На самом деле за годы проведенные с вами мы стали действительно близки - не побоюсь этого слова.Я очень благодарна судьбе что мой ребенок попал к вам, в ваши заботливые руки и любящие открытые сердца.Здесь все совпадало с моими взглядами - много прогулок (шикарная площадка -батут, веревочный городок, а летом еще и бассейн), здоровая еда, много много творчества.Отдельно огромное спасибо Ольге Коваленко - это просто неутомимый талантливый педагог, которая вкладывает всю энергию и душу в занятия. Потрясающие театральные постановки, праздники думаю в памяти остануться надолго. Поездки, экскурсии - мой дитенок всегда после них приходит с горящими глазами и взахлеб рассказывает...И как приятно слушать как она напевает украинские песни когда чем-то занята.
Анна
мама Софийки, c нами с 2012 года
Scroll to Top